Szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, okładziny ścienne

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo szpachlowania ścian pod farbę czy tapetę, powinno ono być wykonane z dużą starannością. W ramach usługi, zanim do niego przystępujemy, starannie przygotowujemy powierzchnię: oczyszczamy z łuszczących się farb, kruszącego się tynku, usuwamy wszelkie pozostałości po starej powierzchni i niepotrzebne elementy. Wszystko gruntujemy i dopiero wówczas przystępujemy do szpachlowania.
Wieloletnie doświadczenie dało nam możliwość wytypowania najlepszych materiałów używanych przy szpachlowaniu, dlatego w swojej pracy nie eksperymentujemy i używamy sprawdzonych oraz niezawodnych materiałów.

Efekt końcowy na najwyższym poziomie!

Oferujemy również usługę malowania. Doradzimy w wyborze odpowiednich i trwałych farb przeznaczonych do różnych pomieszczeń, aby jak najlepiej wykorzystać ich możliwości. Malujemy dokładnie i szybko nie tylko ściany i sufity w domach czy mieszkaniach, ale również powierzchnie o dużym metrażu.
Malujemy zarówno wałkiem jak i natryskowo. Wszystko szybko, sprawnie i estetycznie.
W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę kładzenia różnego typu okładzin ściennych: kamienia dekoracyjnego, piaskowca, cegły czy płytek gipsowych. Profesjonalnie i terminowo.

Tambur - Kompleksowe usługi remontowe Białystok

Zadzwoń: +48 505 934 074 – Gwarantujemy najwyższą jakość i rozsądne ceny!